/ / / Kirjutamiskuu e-kursus: kirjutame koos

Kirjutamiskuu e-kursus: kirjutame koos

29.99

NB! Hetkel pole võimalik kursust osta!

Kas tahad oma loo kirja saada?
Kas unistad kirjanikuks saamisest?
Kas oled valmis 30 päevaga kirjutamisele pühendama?

50 000 sõna ja 30 päeva – kas kõlab hirmsalt? Või kõlab nagu NaNoWriMo ehk rahvusvaheline kirjutamiskuu? Kui selle teekonna üksi ette võtad, siis võibki hirmus olla. Sa ei pea üksi olema. Liitu e-kursusega ja kirjutame koos!

Mida kirjutamiskuu kursus sulle pakub?

  • sissejuhatavad videod ja töölehed, mis keskenduvad 4 teemale
  • iga nädal 1 julgustav ja abistav video ja väike harjutus
  • sõnade arvu jälgimise leht
  • kokkuvõttev video ja mõtestav harjutus – mida oma tekstiga edasi teha?

See e-kursus on sinu teejuht ja abistav kaaslane, kui otsustad selle retke ette võtta. Pikemalt saad lugeda, kui kerid allapoole kirjeldusse.

Laost otsas

Kirjeldus

NB! Hetkel pole võimalik kursust osta!

Kas sina tead, kust kirjutamiskuu alguse sai?
Kas oled mõelnud, et võiks ka ära proovida?
Kas oled novembriks valmis?

Kirjutamiskuu e-kursus on inspireeritud NaNoWriMo-st, mis sai alguse 1999. aastal. Toona võttis Chris Baty kätte ja otsustas, et viimaks on aeg oma romaan kirja saada. Päris esimene kirjutamiskuu oli tegelikult juuli. Edasised kirjutamiskuud on toimunud aga novembris – pime, kõle, sopane aeg, mil nagunii päris palju toas oled. Imeline võimalus sõnad kirja saada!

Miks 50 000 sõna?

50 000 sõna on ühe õhema raamatu jagu sõnu. Paras ports sõnu, mis ühe kuuga kirja saada. See on piisavalt vähe, et ühte kuusse mahtuda. See on piisavalt palju, et sind pisut hirmutada. Romaani kirjutamine võiks ju natuke aukartust äratada. Kasvõi grammike.

Miks 30 päeva?

Kirjutamisele on hea panna ajalised raamid, kui soovid sellega kuhugi jõuda. 30 päeva ja 50 000 sõna tähendavad 1667 sõna päevas, kui otsustad need ühtlaselt jaotada. See paneb sulle paraja tempo peale. Aga nagu juba Chris Baty, kirjutamiskuu looja, ütles, siis romaani esimest mustandit ongi parim luua natuke kiirustades. Nii ei saa su sisemine toimetaja sõnaõigust. Sina kui looja saad vabalt tegutseda. Ära muretse, toimetada saab hiljem! Esmalt vajad aga hunnikut sõnu, mida toimetada. Tühja paberilehte toimetada ei saa.

Miks just sina?

Kes siis veel kui mitte sina, kui sul on kummitav lugu! Ainult sina ise saad oma loo kirja panna. Kui oled sellest juba pikalt mõelnud, siis just nüüd on õige aeg asi kätte võtta ja ära teha.

Miks just nüüd?

Kohe on alati parim aeg alustamiseks. Kirjutamiskuu võib alata novembris nagu traditsiooniks saanud. Samal ajal sinuga kirjutavad ka tuhanded teised inimesed ning on lihtsam endale kirjutamissõpru leida. Samas võib su kirjutamiskuu alata ka ükskõik mis muul ajal, kui selle kursuse leiad. Need nipid ja juhised kehtivad igal ajal. Võid alustada ka täiesti suvalisel kuupäeval ja nädala keskelt. Peaasi, et otsustad pühenduda 30 järjestikuseks päevaks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.