Sellest korduma kippuvate küsimuste jaotisest saad teada, kuidas Loovelu e-poes kursusi osta ja kursuste keskkonnas neid läbida.

Kes on õpetaja?

Mina olen Silja. Olen tahtnud terve elu kirjanikuks saada, aga nüüdseks lähenen sellele ametile natuke teise nurga alt, kirjutades pigem mitteilukirjanduslikke tekste ja õpetades teisi. Minust ja mu kirjutamisteemalisest haridusest saad pikemalt lugeda siit.

Kuidas kursustele registreeruda?

Osta e-kursus e-poest. Poe leiad ülevalt menüüst. Ligipääsu kursusele saad pärast makse õnnestumist.

Ostmine käib nii:

 1. Klõpsa ülevalt menüüst Kursuste e-pood.
 2. Leia nimekirjast sobiv kursus ja klõpsa sellel.
 3. Kursuse kirjelduse alt osta see PayPali abil kohe või Lisa korvi, kui soovid maksta pangalingiga.
  • Kursuse saad ostukorvi lisada ka ilma seda avamata. Kursuste üldlehel, tootepildi allosas on link Lisa korvi. Kui oled kursuse korvi lisanud, tekib sinna link Vaata ostukorvi.
 4. Sulle kuvatakse teade, et toode lisati ostukorvi. Klikka Vaata ostukorvi, et teha makse.
 5. Kui sul on sooduskupong, sisesta see ostukorvis lahtrisse Kupongi kood ja vajuta Kasuta kupongi. Soodustus rakendatakse su ostuhinnale.
 6. Klõpsa Mine maksma või vajuta PayPali logole (sõltuvalt soovitud makseviisist).
 7. Kui oled varem Loovelu lehelt ostnud ja sul on konto olemas, logi järgmisel lehel sisse. Kui sul kontot pole, sisesta oma andmed. Kursuste läbimiseks vajad lehel kontot! Kontrolli, et meiliaadress oleks õige.
 8. Vali, kas soovid uudiskirjaga liituda (tuleb maksimaalselt kord kuus). Kinnita nõustumine müügitingimustega. Klõpsa Esita tellimus.
 9. Sulle kuvatakse sõnum, et registreerumine kursusele õnnestus.

Milliseid maksevahendeid saan e-poes kasutada?

E-poes saad maksta PayPali vahendusel või Eesti pangalinkidega (makseid töötleb Maksekeskus AS). Soovi korral võid makse teha ka käsitsi. Selleks vali tasumise meetodiks “käsitsi pangaülekanne”. Panga rekvisiite näed pärast selle valiku kinnitamist. PayPali ja pangalinkidega saad ligipääsu kursusele koheselt. Pangaülekande puhul läheb natuke aega, sest see tuleb käsitsi (Loovelu poolt) kinnitada. Iga maksemeetodiga on võimalik arve saada. Kirjuta oma arvesoovist meilile: loov@loovelu.ee

Kust leian oma kursused?

Kursused, millele oled registreerunud, leiad oma kontole sisse logides. Sinna minemiseks klõpsa ülevalt menüüribalt Kursuste keskkond. Kui sa pole sisse logitud, palutakse sul esmalt sisse logida. Kasuta sama meiliaadressi mida kursust ostes ja salasõna, mille ostu käigus lõid. Kui oled salasõna kaotanud, saad selle taastada.

Kui sisse logid, näedki esimese asjana oma kursusi. Ühtlasi saad muuta oma konto andmeid (nimi, aadress jne.) ning vaadata üle kõiki oma tellimusi (ostetud e-kursused).

Kuidas kursust läbida saan?

Lehel Kursuste keskkond >> Kursused klõpsa soovitud kursusele ja jõuad selle kursuse pealehele. Esmalt näed kursuse kirjeldust. Keri natuke allapoole ja klõpsa alustamiseks nuppu. Kui oled mõned õppetükid juba läbinud, on need õppekava menüüs märgitud linnukesega. Jätka sealt, kus pooleli jäid! Kui kursus läbi saab ja selle eest on ette nähtud tunnistus, saad ka tunnistuse. Seda saad kursuste keskkonnas vaadata jaotisest Tunnistused.

Kas kursuse eest saab tunnistuse ka?

Enamikel kursustel saab lõpus digitaalse sertifikaadi. See pole kuidagiviisi ametlik, vaid pigem meeldiv mälestus kursusest. Võid selle välja printida ja ära raamida.

Kui ei leidnud vastuseid…

Kui sul on mõni küsimus, millele sa siit vastust ei leidnud, anna sellest mulle teada! Siis saan sulle kiirelt vastata ja lisaks ka seda lehte uuendada. Aitäh!

Palun kirjuta siia oma meiliaadress, et saaksin sinuga ühendust võtta!